با عضویت در خبرنامه مهمترین اخبار حقوقی و جدیدترین برنامه های موسسه را دریافت خواهید نمود.


تلفن همراه :
آدرس ایمیل :
امشب،آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه ساعت ۲۴امشب آخرین مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری است،تاکید کرد:این مهلت تمدید نخواهد شد.

حسین توکلی در گفت و گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،گفت:مهلت انتخاب رشته داوطلبان مجاز آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز ساعت ۲۴ امشب،یکشنبه ششم اردیبهشت ماه پایان پذیرفته و تمدید نخواهد شد.

 

وی افزود: تا ساعت هشت صبح امروز ششم اردیبهشت ماه از تعداد۵۶ هزار و ۷۴۰داوطلب مجاز به انتخاب رشته ۳۷هزار و ۱۰۰داوطلب (۶۵درصد)انتخاب رشته کرده‌اند.

 

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد:به داوطلبانی که تاکنون نسبت به انتخاب رشته اقدام نکرده اند توصیه می شود در زمان باقی مانده به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.orgمراجعه کرده و نسبت به انتخاب حداکثر ۵۰کدرشته امتحانی و ثبت آن ها در فرم اینترنتی انتخاب رشته اقدام نمایند.

 

توکلی در پایان از امکان ویرایش اطلاعات برای داوطلبانی که قبلا انتخاب رشته کرده اند خبر داد و افزود:داوطلبانی که قبلا انتخاب رشته کرده اند و اطلاعات آن ها نیاز به ویرایش دارد نیز می توانند تا ساعت ۲۴امشب با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به وبرایش اطلاعات اقدام نمایند.
برچسب ها: آزمون دکتری