با عضویت در خبرنامه مهمترین اخبار حقوقی و جدیدترین برنامه های موسسه را دریافت خواهید نمود.


تلفن همراه :
آدرس ایمیل :
تعداد ثبت‌نام کنندگان آزمون دکتری از مرز 10 هزار نفر گذشت

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: تا ساعت 8 صبح امروز دوشنبه (17 آذرماه) 10 هزار و 596 داوطلب نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده‌اند.

 

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: داوطلبان برای ثبت‌نام در آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز 94 باید به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کرده و پس ازتکمیل ثبت‌نام، علاوه بر دریافت شماره پرونده شش رقمی و کد پیگیری 16 رقمی، یک نسخه پرینت از تقاضانامه خود گرفته و نزد خود نگه دارند.

 

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در مورد این آزمون گفت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز 94 از ساعت 13 روزیکشنبه 16 آذر از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آغاز شده و تا روز یکشنبه 23 آذر ادامه دارد.

 

وی ادامه داد: هر داوطلب برای ثبت‌نام و شرکت در این آزمون می‌تواند در مهلت تعیین شده به سایت اینترنتی سازمان مراجعه و پس از دریافت دفترچه راهنما و مطالعه دقیق آن، نسبت به تهیه مدارک و اطلاعات مورد نیاز اقدام کند.

 

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در پایان تاکید کرد: به داوطلبان توصیه می‌شود ابتدا نسبت به تکمیل فرم پیش‌نویس تقاضانامه ثبت‌نام که در صفحه 38 دفترچه راهنما درج شده است اقدام نموده و پس از کنترل‌های لازم و اطمینان از صحت اطلاعات مربوط، نسبت به تکمیل تقاضانامه اصلی اقدام کنند.
برچسب ها: آزمون دکتری