با عضویت در خبرنامه مهمترین اخبار حقوقی و جدیدترین برنامه های موسسه را دریافت خواهید نمود.


تلفن همراه :
آدرس ایمیل :
تصاویر برگزاری دوره اول کلاس های آموزش تست زنی ویژه مشاوران حقوقی 96

«حقوق جزا»

 

تدریس تست زنی حقوق جزا برای داوطلبان آزمون مشاوران حقوقی96 توسط آقای دکتر زارع از ساعت14 امروز چهارشنبه 96/09/08 آغاز گردیده و تا ساعت 20 به طول خواهد انجامید.«حقوق تجارت»

 

استاد ارشدی از ساعت 8 صبح امروز چهارشنبه هشتم آذرماه با حضور در کلاس آموزش تست زنی ویژه مشاوران حقوقی 96 ، شرکت کنندگان در این کلاس را در زمینه چگونه تست زدن درس حقوق تجارت آموزش می دهند. این کلاس تا ساعت 13 ادامه دارد.
«امورحسبی»

 

داوطلبان شرکت در آزمون مشاوران حقوقی با حضور در کلاس آموزشی تست زنی امور حسبی با چگونه تست زنی این درس آشنا می شوند. این کلای که مدرس آن سرکار خانم دکتر ضرابی می باشند ، از ساعت 15 امروز سه شنبه هفتم آذرماه شروع و تا ساعت 20 امشب ادامه خواهد داشت.«آیین دادرسی کیفری»

 

آقای دکتر عباس زاده تدریس چگونگی تست زنی آیین دادرسی کیفری را برای داوطلبان آزمون مشاورانحقوقی 96،از ساعت 9 بامداد امروز سه شنبه 96/09/07 آغاز کرده اند.

این کلاس به مدت 5 ساعت و تا ساعت 14 ادامه دارد.
«حقوق ثبت»

 

با استقبال بی نظیر داوطلبان آزمون مشاوران حقوقی 96 کلاس آموزش تست زنی صحیح حقوق ثبت با تدریس آقای دکتر باختر امروز دوشنبه 96/09/06از ساعت 10 آغاز شد. این کلاس که مدت آن 10ساعت می باشد تا ساعت 20 امشب تداوم خواهدداشت.
«حقوق مدنی»

 

آقای دکتر قربانی از ساعت 10 صبح امروز یکشنبه 96/09/05 با حضور در کلاس حقوق مدنی، آموزش چگونه تست زنی این درس را برای داوطلبان آموزش مشاوران حقوقی 96، آغاز نموده اند. این کلاس که مدت آن 10ساعت می باشد تا ساعت 20 امشب تداوم خواهدداشت.
«آیین دادرسی مدنی»

 

آقای دکتر عمروانی از ساعت 15 امروز شنبه 96/09/04 با حضور در کلاس آیین دادرسی مدنی، روش تست زنی این درس را به داوطلبان شرکت در آزمون مشاوران حقوقی96 ، آموزش می دهند. این کلاس تا ساعت20 به طول خواهد انجامید.«متون فقه»

 

داوطلبان آزمون مشاوران حقوق۹۶، امروز شنبه ۹۶/۰۹ /۰۴ برای آماده سازی خود برای موفقیت در این آزمون، از ساعت ۹ بامداد با حضور در کلاس های آموزش تست زنی «متون فقه» ویژه مشاوران حقوقی ۹ ۶،روش تستزنی این درس را که توسط استاد بنی صدر تدریس می گردد، فرا می گیرند. این کلاس که مدت آن۱۰ساعت می باشد تا ساعت ۱۴ تداوم داشته و هفته آینده در همین روز، ادامه خواهد یافت.

برچسب ها: آزمون مشاوران حقوقی