با عضویت در خبرنامه مهمترین اخبار حقوقی و جدیدترین برنامه های موسسه را دریافت خواهید نمود.


تلفن همراه :
آدرس ایمیل :
نتایج آزمون دکتری اعلام شد

کارنامه نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری "Ph.D" (نیمه‌متمرکز) سال ۱۴۰۱ بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

 داوطلبان آزمون ورودی دوره دکتری "Ph.D" (نیمه‌متمرکز) سال ۱۴۰۱ می‌توانند با استفاده از شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین شماره شناسنامه و سال تولد به کارنامه نتایج اولیه آزمون خود دسترسی داشته باشند.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی این آزمون نیز امروز از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور، در اختیار داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قرار خواهد گرفت.

داوطلبان علاقه‌مند به انتخاب هر یک از کد رشته‌های امتحانی مربوط به دانشگاه‌های امام صادق (ع)، جامع امام حسین (ع) و علوم انتظامی امین که فقط مجاز به انتخاب رشته در دوره‌های غیرروزانه شده‌اند، در صورت تمایل و دارابودن شرایط لازم مطابق توضیحات انتهای دفترچه می‌توانند کد رشته محل‌های مربوط به دوره‌های روزانه فقط دانشگاه های ذی ربط را نیز انتخاب کنند و در سایر دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی منحصراً مجاز به انتخاب رشته از دوره‌های مجاز و براساس رشته امتحانی خود هستند.

 داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می باشند و متقاضی انتخاب رشته های دانشگاه آزاد اسلامی هستند، لازم است به درگاه اینترنتی www.azmoon.org مراجعه و براساس اطلاعیه های مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی اقدام نمایند. 

آزمون مقطع دکتری (Ph.D) سال ۱۴۰۱، صبح روز جمعه مورخ ششم اسفند ماه ۱۴۰۰ برگزار شد و بیش از ۱۸۶ هزار داوطلب در ۹۶ شهر ، ۱۸۹ حوزه اصلی و ۵۹۷ حوزه فرعی، با به کارگیری ۵ هزار و ۹۰۵ سالن و کلاس بزرگ با یکدیگر به رقابت پرداختند.برچسب ها: نتایج آزمون دکتری اعلام شد