با عضویت در خبرنامه مهمترین اخبار حقوقی و جدیدترین برنامه های موسسه را دریافت خواهید نمود.


تلفن همراه :
آدرس ایمیل :
جزییات مصاحبه دکتری دانشگاه علامه طباطبایی اعلام شد

جزییات مصاحبه دکتری دانشگاه علامه طباطبایی اعلام شد

دانشگاه علامه طباطبایی

بر اساس اعلام دانشگاه علامه طباطبایی مصاحبه پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۶ این دانشگاه از 10 تیر ماه جاری آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا،‌ معاونت آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون دکتری نیمه متمرکز سال تحصیلی ۹۶-۹۷ این دانشگاه از ۱۰ تیرماه آغاز و تا بیستم این ماه ادامه دارد. بر این اساس کلیه پذیرفته شدگان دوره های مختلف (روزانه، پردیس خودگردان، بورس اعزام ) می توانند طبق زمانبندی اعلام شده که جزییات آن در سایت دانشگاه علامه طباطبایی به نشانی اینترنتی http://atu.ac.ir منتشر شده است در این مصاحبه شرکت کنند.

همچنین آزمون زبان داوطلبان غیر فارسی زبان دانشگاه علامه طباطبایی طی دو مرحله برگزار خواهد شد که آزمون کتبی این داوطلبان روز ۱۴ تیرماه، بررسی سوابق علمی و مصاحبه حضوری آنها نیز در روزهای ۱۴ و ۱۵ تیرماه برگزار می شود.

در این اطلاعیه آمده است، دانشگاه علامه طباطبایی به عنوان بزرگترین دانشگاه علوم انسانی در راستای ارتقای کیفیت آموزشی به­ منظور سنجش علمی و بررسی سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و ایجاد شرایط مناسب و یکسان، به صورت نیمه متمرکز و طی یک مرحله بررسی سوابق علمی ومصاحبه (به استثنای رشته آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان که طی دو مرحله کتبی وبررسی سوابق علمی و مصاحبه)دانشجوی دکتری می پذیرد. جزییات کامل آن در سایت دانشگاه منتشر شده است.
برچسب ها: جزییات مصاحبه دکتری دانشگاه علامه طباطبایی اعلام شد