با عضویت در خبرنامه مهمترین اخبار حقوقی و جدیدترین برنامه های موسسه را دریافت خواهید نمود.


تلفن همراه :
آدرس ایمیل :
ثبت‌نام بیش از 127 هزار داوطلب در آزمون ارشد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 127 هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال 96 خبر داد و گفت: داوطلبان تا روز سه شنبه هفتم دی ماه جاری فرصت دارند در این آزمون ثبت‌نام کنند.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این مطلب اظهار داشت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 تمامی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین بیست‌ودومین المپیاد علمی و دانشجویی که از چهارشنبه اول دی‌ماه هفته گذشته منحصراً از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور شروع شده تا روز سه‌شنبه هفتم دی‌ماه جاری ادامه دارد.

دکتر توکلی خاطرنشان کرد: براساس ضوابط و شرایط تعیین شده، ضرورت دارد تمام داوطلبان در مهلت تعیین‌شده و با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org و مطالعه دقیق دفترچه راهنما و  اطلاعیه منتشر شده در صورت واجدشرایط بودن نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تمامی داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد 96 و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور شرکت کرده باشند به عنوان داوطلب متقاضی دانشگاه آزاد اسلامی نیز تلقی خواهند شد.

به گفته وی، داوطلبانی که در سایت دانشگاه آزاد اسلامی برای آزمون کارشناسی ارشد 96 ثبت‌نام کرده‌اند ضرورت دارد در تاریخ تعیین‌شده حداکثر تا پایان روز سه‌شنبه هفتم دی‌ماه از طریق سایت سنجش آموزش کشور مجدداً برای ثبت‌نام اقدام کنند. بدیهی است که هزینه ثبت‌نام آنها در دانشگاه آزاد اسلامی از طریق همین دانشگاه عودت خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطر نشان کرد: تا ساعت 10 صبح امروز یکشنبه پنجم دی ماه جاری تعداد 127 هزار و 479 داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال 96 ثبت نام کردند.
برچسب ها: ثبت‌نام بیش از 127 هزار داوطلب در آزمون ارشد