با عضویت در خبرنامه مهمترین اخبار حقوقی و جدیدترین برنامه های موسسه را دریافت خواهید نمود.


تلفن همراه :
آدرس ایمیل :
فردا آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون دکتری است

فردا آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون دکتری است   مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه مهلت ثبت‌نام در آزمون دکتری 96 فردا پایان می‌پذیرد، گفت: تاکنون بیش از 163 هزار داوطلب در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند

دکتر توکلی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب  اظهار کرد: مهلت ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری 96 تمام دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد با توجه به مهلت تمدیدشده ساعت 24 فردا سه‌شنبه 30 آذرماه جاری پایان می‌پذیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: به تمام داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت‌نام برای آزمون فوق اقدام نکرده‌اند، اکیداً توصیه می‌شود در این مهلت باقی‌مانده و حداکثر تا ساعت 24 روز سه‌شنبه 30 آذرماه جاری با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org و مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه‌های مربوط در صورت  واجد شرایط بودن اقدام کنند.

دکتر توکلی گفت: آن دسته از داوطلبانی که متقاضی پذیرش در دوره دکتری 96 دانشگاه آزاد اسلامی هستند نیز ضرورت دارد نسبت به انجام ثبت‌نام و بر اساس اطلاعیه‌های سازمان سنجش آموزش کشور و با توجه به دفترچه راهنمای شرکت در آزمون منحصراً از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و حداکثر تا ساعت 24 روز سه‌شنبه 30 آذرماه جاری برای ثبت‌نام اقدام کنند.

وی تاکید کرد: در صورت عدم مراجعه داوطلبان متقاضی دانشگاه آزاد اسلامی برای ثبت‌نام در آزمون دوره دکتری به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و عدم تکمیل تقاضانامه اینترنتی ثبت‌نام از نظر این سازمان به عنوان داوطلب آزمون دکتری 96 تلقی نخواهند شد و امکان شرکت آنها در آزمون مذکور وجود ندارد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: تا ساعت 8 صبح امروز، دوشنبه 29 آذرماه جاری تعداد 163 هزار و 809 داوطلب نسبت به ثبت‌نام در آزمون دکتری 96 اقدام کرده‌اند. همچنین آن دسته از داوطلبانی که نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کردند، در صورت تمایل می‌توانند اطلاعات ثبت‌نامی خود را مشاهده و ویرایش کنند.
برچسب ها: فردا آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون دکتری است