با عضویت در خبرنامه مهمترین اخبار حقوقی و جدیدترین برنامه های موسسه را دریافت خواهید نمود.


تلفن همراه :
آدرس ایمیل :
زمان جدید ثبت‌نام آزمون‌های سراسری95 (سازمان سنجش)-زمان برگزاری آزمون های آزمایشی موسسه چتر دانش

تقویم جدید ثبت نام و برگزاری آزمون‌های سال 1395 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور اعلام شد.

 

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سازمان سنجش آموزش کشور ضمن اعلام تغییر زمان برگزاری برخی آزمون‌ها ، تقویم آزمونی جدید دوره‌های دکتری (نوبت اول و نوبت دوم)، کارشناسی ارشد ناپیوسته و سراسری سال 95 را منتشر کرد.

 

ثبت‌نام آزمون دکتری از دی

 

ثبت‌نام برای شرکت آزمون دوره دکتری 95(نوبت اول) از طریق سایت سازمان سنجش آموزش به نشانی www.sanjesh.org از 6 دی‌ماه آغاز شده و تا 15 دی‌ماه 94 ادامه دارد . تاریخ برگزاری این آزمون در تاریخ 14 اسفند 94 خواهد بود.

ثبت‌نام برای آزمون دوره دکتری 95 (نوبت دوم) نیز از 24 مردادماه آغاز شده و تا 30 مرداد ادامه دارد. این آزمون در تاریخ 7 آبان‌ماه 95 برگزار می‌شود.

 

زمان ثبت‌نام آزمون ارشد و کنکور

 

بر اساس این گزارش، ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 از تاریخ 16 آذرماه آغاز شده و تا تاریخ 22 آذرماه ادامه دارد. این آزمون در روزهای 16 و 17 اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.

 

همچنین ثبت‌نام برای شرکت در آزمون سراسری سال 95 از تاریخ 19 بهمن ماه آغاز شده و تا تاریخ 28 بهمن 94 ادامه دارد. این آزمون بعد از ماه مبارک رمضان و در تاریخ‌های 24 و 25 تیرماه 95 برگزار می‌شود.زمان برگزاری آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد و دکتری حقوق موسسه چتر دانش اعلام شدروابط عمومی موسسه آموزش عالی آزاد چتر دانش به نقل از مدیر آموزش موسسه اعلام داشت که آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد حقوق طی 10 نوبت از تاریخ 27 آذر ماه سال جاری آغاز و تا دهم اردیبهشت ماه سال 95 ادامه خواهد داشت.

به گزارش واحد آموزش مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد حقوق از فردا دهم آبان ماه تا پایان وقت اداری چهارشنبه 25 آبان ماه سال جاری خواهد بود و قابل تمدید نمی باشد 

گفتنی است آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد هر دو هفته یکبار برگزار می شود 

روابط عمومی موسسه آموزش عالی آزاد چتر دانش به نقل از مدیر آموزش موسسه اعلام داشت که آزمون های آزمایشی دکتری حقوق در 7 نوبت از روز جمعه تاریخ 27 آذر ماه سال جاری آغاز می شود.

 این آزمون ها که هر 2 هفته یکبار برگزار خواهد شد در تاریخ جمعه 7 اسفند ماه سال جاری خاتمه می یابد.

به گزارش واحد آموزش مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون های آزمایشی دکتری حقوق موسسه آموزش عالی آزاد چتر دانش از دهم آبان ماه تا پایان چهارشنبه 25 آذر ماه سال جاری خواهد بود 

گفتنی است ساعت برگزاری کلیه آزمون ها 8 صبح الی 10 صبح می باشد..

 
برچسب ها: آزمون کارشناسی ارشد , آزمون دکتری